Чому Клебо програв великонову?

Великовунів програв мас-старт на Олімпіаді через хитрість суперника І власної помилки. Емоційний тиск та грамотна тактика дозволили Нісканену випередити Сашка на фініші марафону в Пхенчхані.

Норвезький лижник Йоханнес Клебо, що зійшов з дистанції під час чоловічого мас-старту на 28 км на Олімпіаді в Пекіні, пояснив, чому не зміг завершити гонку. Після 20 кілометрів норвежець, який відставав від лідируючої групи більш ніж на хвилину, вирішив знятися з дистанції. За його словами, вся справа у стані здоров'я.

Норвезький лижник Йоханнес Клебо не зміг фінішувати у марафоні на Олімпійських іграх-2022. 25-річний спортсмен, який завоював на Іграх у Пекіні дві золоті медалі, відмовився від продовження перегонів перед заключним колом. Його відставання від лідерів на той момент було понад хвилину.